اخذ ویزای شنگن،رفع ریجکتی، ویزای چندبار ورود اروپا، کانادا به صورت تخصصیاخذ ویزای شنگن،رفع ریجکتی، ویزای چندبار ورود اروپا، کانادا به صورت تخصصی

ویزای روسیه

برای ایرانی ها ویزای روسیه به شکل فرودگاهی صادر نمی‌گردد و ایرانیان برای ورود به کشور روسیه نیازمند دریافت ویزا روسیه از نوع توریستی، تجاری و .. هستند.

 

انواع ویزای روسیه

کشور روسیه به عنوان پهناورترین کشور جهان در پنجاه سال اخیر روابط بسیار خوب سیاسی با ایران داشته و به همین دلیل انواع ویزای روسیه برای ایرانیان همانند دیگر کشورهای جهان صادر می‌گردد

 

ویزای توریستی روسیه ، ویزای خصوصی روسیه ، ویزای تجاری روسی ، ویزای کار روسیه ، ویزای تحصیلی روسیه ، ویزای ترانزیت روسیه

 

ویزای توریستی روسیه

کشور روسیه همچون  دیگر کشورهای جهان دارای ویزای توریستی است و ویزای توریستی روسیه معمول‌ترین ویزایی است که برای افرادی که می‌خواهند به روسیه سفر کنند، صادر می‌گردد. ویزای توریستی کشور روسیه فقط به منظور گردشگری و بازدید از این کشور صادر می‌گردد. شما با ویزای توریستی می‌توانید به تمام ایالت‌های روسیه سفر کنید ولی این ویزا شرایطی مخصوص دارد که به شرح آن میپردازیم :

ویزای توریستی فقط به قصد گردشگری صادر می‌گردد و شما با این ویزا امکان تحصیل و یا کار ندارید.
ویزا روسیه به صورت توریستی به ۲ شکل یکبار ورود و دوبار ورود قابل صدور است.
حضور فیزیکی برای تحویل مدارک به سفارت و یا کنسولگری الزامی میباشد.
داشتن بیمه مسافرتی برای صدور این ویزا لازم است .
ویزای توریستی فقط از طریق یک آژانس مسافرتی در روسیه قابل دریافت است.
به منظور دریافت این ویزا، مدارک خود را حداقل ۵ روز قبل از سفر باید تحویل سفارت دهید.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی روسیه

بلیط رفت و برگشت روسیه

یک قطعه عکس پرسنلی ۳*۴

تاییدیه استاندارد از یک آژانس مسافرتی در روسیه

فرم پر شده ویزای روسیه
اصل پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی

بیمه مسافرتی

 

قیمت ویزای روسیه ۱۲۵ دلار است که شما می‌توانید هم به صورت دلاری و هم به صورت ریالی این مبلغ را پرداخت نمایید. مدنظر داشته باشید در صورت ریجکت شدن ویزای روسیه، مبلغ پرداخت شده مسترد نمی‌گردد.

 

زمان اعتبار ویزای روسیه

مدت اعتبار ورود ویزای روسیه با توجه به زمان سفر است، به این معنا که متقاضی اخذ ویزا فقط در روز مشخص شده می‌توانید از یکی از مسیرهای روسیه وارد این کشور شود.

ویزای توریستی نهایتا به صورت یک‌ماهه صادر می‌گردد و مسافر پس از ورود به این کشور تا یک ماه می‌تواند در روسیه بماند البته به شرطی که بلیط بازگشت مسافر برای یک ماه بعد از ورودش به روسیه باشد.

 

ویزای روسیه هم می‌تواند بصورت یکبار ورود و هم به صورت دوبار ورود صادر ‌شود، ویزای یکبار ورود همانطور که از نامش پیداست فقط مجاز برای یکبار وارد شدن به روسیه است و ۲ بار ورود، برای ۲ بار رفتن به روسیه مجاز است. ویزای توریستی به صورت مولتی صادر نمی‌گردد ولی دیگر ویزاهای روسیه مانند ویزای تجاری، به صورت مولتی نیز صادر می‌گردد.

قیمت ویزای روسیه ۱۲۵ دلار است که شما می‌توانید هم به صورت دلاری و هم به صورت ریالی این مبلغ را پرداخت نمایید. مدنظر داشته باشید در صورت ریجکت شدن ویزای روسیه، مبلغ پرداخت شده مسترد نمی‌گردد.