آژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگریآژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگری

رستوران های شهر ترابزون

رستوران های شهر ترابزون

رستوران جمیل اوستا (cemilusta restaurant trabzon)

رستوران جمیل اوستا یکی از رستوران های جذاب ترابزون است که غذاهای خوشمزه در کنار دکوراسیون لاکچری و شیکی دارد. با توجه به قرار گیری این رستوران در مرکز شهر ترابزون و در میدان اصلی این شهر، دسترسی به آن بسیار ساده است. به گفته بسیاری از گردشگرانی که با خرید تور ترابزون راهی این شهر شده اند، رستوران جمیل اوستا بهترین رستوران مرکز شهر ترابزون است.

پرسنل حرفه ای در کنار غذاهای متنوع باعث شده تا خاطره ای خوش در ذهن گردشگران باقی بماند. به ویژه کوزو کباب و کوفته سرو شده در رستوران جمیل اوستا ترابزون، طرفداران خاص خود را دارد. به عنوان دسر هم می توانید از دوغ های مختلفی که در آن سرو می شود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که شما به یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های ترابزون مراجعه کرده اید؛ در نتیجه باید هزینه زیادی برای آن کنار بگذارید. با این حال قیمت غذاها نسبت به کیفیت آن کاملا قابل قبول است.

 

رستوران کالکانوغلو (Tarihi Kalkanoglu Pilavi(

بهترین رستوران ترابزون و دومین مرکز غذایی این شهر از نظر گردشگران، رستوران کالکانوغلو است. این رستوران در بین تمامی رستوران های ترابزون بیشترین امتیاز را در سایت تریپ ادوایزر کسب نموده که نشان از علاقه گردشگران به این رستوران دارد. اگر می خواهید فقط یکبار به یکی از رستوران های ترابزون بروید، پیشنهاد می کنیم همین رستوران را انتخاب کنید. این رستوران از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ به عنوان برترین رستوران ترابزون شناخته شده که نشان از کیفیت بالای آن دارد.

هرچند این رستوران یک رستوران کوچک و جمع و جور به حساب می آید، با این حال توانسته با ارائه بهترین خدمات، نظر میهمانان خود را جلب کند. همچنین تنوع غذا و کیفیت غذا در رستوران Tarihi Kalkanoglu Pilavi ترابزون، هم گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما به ترابزون آمده اند و هم خود مردم این شهر را متقاعد می کند تا گزینه اول خود را این رستوران قرار دهند. انواع غذاهای سنتی ترکیه تا غذاهای بین الملل را در بهترین رستوران ترابزون پیدا خواهید کرد. پس بهتر است حتما یکی از از وعده های غذایی در تور ترابزون را برای صرف غذا در Tarihi Kalkanoglu Pilavi اختصاص دهید.

 

رستوران کوماراغلو ترابزون

رستوران و کافه کماراغلو نیز از جمله محبوب ترین رستوران های ترابزون شناخته می شود. این موضوع را می توان از نظرات کاربران سایت تریپ ادوایزر فهمید. هرچند به اعتقاد بسیاری از افراد سرویس دهی رستوران کوماراغلو از رستوران کالکانوغلو ضعیف تر است؛ اما کیفیت غذای آن کمتر از این رستوران نیست.

شاید دور از انتظار نباشد که بگوییم این رستوران از گرانقیمت ترین رستوران های ترابزون است. غذاهای متنوعی که در کافه های مختلف خورده اید را فراموش کنید. هم غذا و هم نوشیدنی های خوشمزه ای که می خواهید در ترابزون میل کنید را در این کافه تجربه کنید. تمامی غذاهای این رستوران حلال هستند.

 

رستوران بوردو ماوی بالک (Bordo Mavi BalIk)

اگر عاشق غذاهای دریایی هستید، رستوران Bordo Mavi BalIk یکی از بهترین گزینه ها در ترابزون است. حیف است حالا که با خرید بلیط هواپیما و با تور ترابزون راهی این شهر شده اید، سری به رستوران غذاهای دریایی بوردو ماوی بالک نزنید. انواع غذاهای خوشمزه دریایی از میگوهایی که با روش های مختلف طبخ شده اند تا غذاهایی شبیه به قلیه ماهی، از بهترین گزینه های پیش روی شماست. نوع ظروفی که غذا در آن سرو می شود نیز از جمله مواردی است که این رستوران را در زمره بهترین رستوران های ترابزون قرار داده است.

به اعتقاد بسیاری از کاربران سایت تریپ ادوایزر این رستوران بهترین رستوران دریایی ترابزون و یکی از بهترین های ترکیه ای است که غذای دریایی سرو می کند. به همین علت حیف است که در سفر به ترابزون سری به این رستوران همه چیز تمام نزنید.

 

رستوران اوکتای اوستا

از رستوران های پرطرفدار ایرانیان در ترابزون می توان به رستوران اوکتای اوستا اشاره کرد. این رستوران غذاهای خوشمزه ای دارد و با طبع و ذائقه ایرانیان سازگار است. غذاهای محلی بی نظیری در این رستوران سرو می شود. بیشتر این غذاها با برنج همراه هستند و می توانند برای شما هم جذاب باشند.

انواع کباب رستوران اوکتای اوستا در کنار سالادهای متنوع این رستوران طرفداران خاص خود را دارد. در تور ترکیه و در سفر به ترابزون نباید این رستوران را از دست بدهید. قیمت غذا در رستوران اوکتای اوستا نسبتا مناسب است و به همین علت برای ایرانیان جذابیت بیشتری نیز دارد. برای تجربه یک سفر ارزان به ترابزون بد نیست چند وعده غذای خود را در اوکتای اوستا صرف کنید.