آژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگریآژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگری

رستوران های کوش آداسی

رسوران های شهر کوش آداسی

رستوران قصر | saray

منوی این رستوران تنوع زیادی دارد و انواع غذاهای خوشمزه ی بین المللی را هم شامل می شود پس اگر عاشق غذاهای متنوع هستید با خیال راحت به اینجا بروید و مطمئنا باشید که راضی از این محل بیرون می روید. در منوی این رستوران غذاهای مدیترانه ‌ای، اروپایی، مکزیکی، چینی، ترکی و غذاهای مخصوص گیاه‌خواران را می بینید که آنقدر متنوع اند که قطعا در انتخاب غذا شما را دچار سردرگمی می کنند. گاهی در این رستوران موسیقی زنده نواخته می شود که حس و حال جالبی را به وجود می آورد. پیشنهاد می کنیم در فضای باز بیرون بنشینید و غذایتان را همراه تماشای چشم اندازهای آرامش بخش میل کنید.

کبابی حسن کولکوقلو |  Hasan Kolcouglu

شاید با دیدن اسم این رستوران فکر کنید با یک کبابی ساده طرف هستید اما این رستوران در طبقه ی بالای هتل افه بوتیک قرار گرفته و به خاطر فضای شیک و کباب های لذیذ، اسمش بر سر زبان ها افتاده است. خیلی ها به خاطر چشم اندازهای خارق العاده ی تراس به اینجا می روند چون با تماشای نمای قصر لذت غذا خوردن تان دوچندان می شود. حتی می توانید برای صرف صبحانه هم به این رستوران بروید و با پرداخت ۵۰/۲۲ لیره صبحانه ترکی بخورید. اما اگر دلتان غذای کبابی می خواهد می توانید با قیمت ۵۰ لیره کباب سفارش دهید که در کنار آن مزه و دسر هم سرو می شود.

رستوران هالیدی این |  Holiday Inn

یکی از بهترین رستوران های کوش آداسی رستوران هالیدی این است؛ گر عاشق کباب و پیتزا ترکی هستید ناخداگاه جذب این رستوران می شوید چون غذاهای اینجا با کیفیت و طعم فوق العاده ای که دارند هیچ وقت شما را ناامید نمی کنند. بهتان پیشنهاد می کنیم حتما کباب والی های اینجا را امتحان کنید چون سرآشپز دست به ابتکار جالبی زده و برای درست کردن آن گوشت مرغ، گوساله و بره را با هم ترکیب کرده است. قیمت این غذا اصلا زیاد نیست و با ۳۵ لیره به راحتی می توانید آن را تهیه کنید. حتی می توانید بر روی صندلی های پیاده رو بنشینید و نه فقط از غذاهای لذیذ بلکه از چشم اندازها هم لذت ببرید. یک پیشنهاد خارق العاده ی دیگر هم برایتان دارید بعد از غذا سری به مغازه ی کنار رستوران بزنید و باقلوای معروف ترکی بخرید.

رستوران اوستا کاظم

شاید در نگاه اول اسم این رستوران و البته نمای بیرونی آن  نظرتان را جلب کند اما همین که پا به داخل آن می گذارید با دیدن منوی غذاهای دریایی شما هم با ما هم عقیده می شود که می ارزد یک وعده ی شام یا ناهار را در اینجا میل کنید. این رستوران با سابقه ی ۶۰ ساله و کیفیت خوب غذاهایش مشتری های پروپاقرصی پیدا کرده که عاشق ماهی کباب های اینجا هستند. خدمات رسانی سریع و رفتار خوب کارکنان در کنار غذاهای خوشمزه حتما شما را مصمم می کند تا یک بار دیگر هم که شده به اینجا برگردید.

رستوران بلک اند وایت | Black and white

رستوران ها هم به نوعی جاذبه ی گردشگری اند برای همین رستوران های خوب برای جذب مشتری های بیشتر با هم رقابت می کنند. یکی از بهترین رستوران هایی که می توانید در کوش آداسی امتحان کنید رستوران بلک اند وایت است. اگر راهی بازار ماهی کوش آداسی شده اید و احساس گرسنگی می کنید بدون معطلی به این رستوران بروید چون غذاهایش خوشمزه و قیمت مناسب است. البته حتی برای صرف صبحانه هم می توانید روی این رستوران حساب کنید چون صبحانه های ترکی اینجا حرف ندارند!

رستوران اوز اورفا | Oz Urfa

اگر به دنبال رستوران های حلال و معروف شهر کوش آداسی ترکیه می گردید، رستوران اوز اورفا گزینه مناسب و پرطرفداری است. این رستوران از طرف مشتریانش امتیاز بالایی را دریافت کرده است و غذاهایی با طعم آشنا را برای شما گردشگران ایرانی طبخ می کند. محیط دوست داشتنی و کارکنان مهربان آن به همراه غذاهای خوشمزه اش و نان های خانگی همه را به این رستوران جذب می کند. انواع غذاهای مدیترانه ای، ترکی، سبزیجات، آسیای میانه و حلال در آن تهیه و سرو می شود. در بین ۳۰۴ رستوران کوش آداسی این رستوران، رتبه ۷ ام را به خود اختصاص داده است.

آدرس رستوران:  Cephane Sk No.9, Kusadasi, Turkey

رستوران اوکسا مارینا | Oksa Marina

موقعیت و نمای زیبای رستوران اوکسا مارینا به همراه تراسی رو به بندر دریا، لحظات دل انگیزی را به همراه خوردن غذا برای شما به ارمغان می آورد. این رستوران اگر چه در بین رستوران های کوش آداسی رتبه ۴۳ را دریافت کرده است اما نمای زیبای تراس و طبخ غذاهای دریایی و سرو عالی آن، باعث محبوبیت این رستوران شده است.

آدرس رستورانAkyar Mevkii | Kismet Otel İçi, Kusadasi 09400, Turkey

رستوران کوردون | Kordon

این رستوران برای علاقه مندان به فست فود و غذاهای ترکی گزینه خوبی است و دسترسی بسیار عالی هم دارد چرا که در بلوار ۵۰ آتاتورک واقع شده است. تحویل غذا بعد از سفارش در این رستوران سریع انجام می شود و اگر مشکلات فشارخون دارید و به دنبال غذاهای کم نمک هستید، این رستوران می تواند غذای مخصوص شما را تهیه کند.

آدرس رستورانAtaturk Bulvari 50, Kusadasi, Turkey

رستوران های بازار ماهی

افراد زیادی برای خرید ماهی های متنوع به بازار ماهی می روند و به نوعی اینجا را به جاذبه ی گردشگری تبدیل کرده اند پس طبیعی ست که در اطراف این بازار رستوران های زیادی را می توانید پیدا کنید. در این رستوران ماهی های کبابی به همراه سالاد و نان سرو می شود و تجربه ی خارق العاده ای را نصیب تان می کند. قسمت هیجان انگیز رفتن به این رستوران ها این است که می توانید از بازار ماهی، ماهی های دلخواه خود را بخرید و به رستوران ها بدهید تا برایتان بپزند. البته اگر خیال همچین کاری را دارید از قبل بر سر قیمت غذا به توافق برسید.