آژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگریآژانس مسافرتی و جهانگردی سبک نوین گردشگری

مراکز خرید کوش آداسی

مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید کوش در کوش آداسی

یک مرکز خرید معروف به نام کوش واقع در محله کاله ایچی در کوش آداسی است که سرگرمیهایی نیز برای تمام شب دارد. در خارج از شهر کوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم میروند در ناحیه سکه Outlets است (Sokke ) که در آنجا هم میتوانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود ۴۰ دقیقه است. در آنجا میتوانید مارکهایی مثل Adidas, Nike, Benetton, Billabong, Levis را پیدا کنید.
خرید از مرکز خرید کوش بسیار مقرون به صرفه است و در اکثر مواقع بیشتر فروشگاهها تخفیف های با درصدهای بالا در نظر گرفته اند که میتوانید تمامی خرید های خود را از این منطقه انجام دهید. در ازمیر نیز پاساژ بسیار بزرگی میباشد که میتوان به فروشگاه Zara در آن اشاره کرد. بهترین خریدهای خود را در مراکز خرید کوش آداسی میتوانید از “سکه” و ” ازمیر” انجام دهید

 

مرکز خرید باروک (Barok)

در این مرکز خرید شما می توانید فروشگاه های عرضه جواهرات را بیابید و از یک خرید پر زرق و برق لذت ببرید.

آدرس مرکز خرید باروک: Barbaros Hayrettin Pasa Bulvari No: 5 Kusadasi – Turkey Branch: Nuruosmaniye Sokak No: 84 Cagaloglu – Istanbul – Turkey

مرکز خرید مودا (Moda Antilop)

این مرکز خرید اسم یک مکان مناسب جهت عرضه انواع محصولات چرمی است. مسافرانی که در تور گردشگری کوش آداسی شرکت کرده اند و به چرم علاقه مند هستند می توانند در بهترین مراکز خرید کوش آداسی خریدهای متنوعی را  انجام داده و سوغاتی ها و یادگاری های پر ارزشی را با خود به کشورشان ببرند.

آدرس مرکز خرید مودا : Dag Mahallesi Okurlar Sokak No: 3/B Kusadasi – Turkey

نمایشگاه فرش آبرش (Abrash Carpet)

در این جا می توانید به جستجوی انواع فرش و گلیم بپردازید. برخی از فروشگاه ها فرش های ایرانی نیز برای فروش ارائه می کنند.

آدرس نمایشگاه فرش آبرش : Saglik Caddesi No: 53 Kusadasi – Turkey

مرکز خرید سوکه (Soke Shopping Cente)

خرید از آوت لت فکتوری بسیار مقرون به صرفه است و در اکثر مواقع بیشتر فروشگاهها تخفیف های با درصدهای بالا در نظر گرفته اند که میتوانید تمامی خرید های خود را از این منطقه انجام دهید. بهترین خریدهای خود را در سفر به کوش آداسی ترکیه میتوانید از سوکه  انجام دهید و از سفر ترکیه نهایت استفاده را ببرید .این مرکز خرید از بهترین و پر طرفدارترین مراکز خرید ارزان کوش آداسی است.
آدرس مرکز خرید سوکه : Atatürk Mah., Aydın Yolu No:216, 09207 Söke/Aydın, Turkey